OYUNCUSORUYOR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER

OyuncuSoruyor.com Nedir? 

Sitemizin Hakkımızda kısmına girip okuyabilirsiniz.

OyuncuSoruyor.com nasıl giriş yapılır? 

Giriş İçin Tıkla! ile veya

OyuncuSoruyor.com Puan satın almak istiyorum böyle bir ihtimal varmı? 

Evet var, OyuncuSoruyor.com’da her 20.000 Puan 11 tldir.

OyuncuSoruyor.com Puan satın alıcam nereden alabilirim? 

www.sonteklif.com/wanted-gaming-adminlik-paketleri-9056984

OyuncuSoruyor.com Puan kasmak ne işe yarıyor? 

OyuncuSoruyor.com içerisinde her soru başına 10 puan ve her cevap başına 10 puan alırsınız. Puan kasmak Rozet geliştirmeye ve site içerisindeki sıralama yani Rank sistemine girmenize yarar.

OyuncuSoruyor.com Rozet sistemi Nedir ? 

Rütbe almak nedir ne işe yarıyor? :  Rozet sistemi OyuncuSoruyor.com içerisinde her soru başına 10 puan ve her cevap başına 10 puan alırsınız. Rozet sistemi puan ile yürür ve puan kasmak soru sorup cevap vermek yada sadece cevap vermekten geçer. Troll içerikli yapılan şeyler genellikle silindiği için site içerisinde küfür hakaret yada ” aşırı troll ” yapılan soru-cevaplar silinir. Rütbe sistemi her 1000 puanda bir güncellenir ve Rozetiniz yükselir. Sitemize ilk giren kişiler ” Fakir ” rozeti alırlar ve devamında rozet puan kastıkça her 1000 puanda bir gelişir.

OyuncuSoruyor.com Soru Sor butonu nedir? 

Sorduğun sorunun içinde aslında cevap var düşünmelisin…

OyuncuSoruyor.com Etiket nedir neden yararlıdır? 

Etiket sistemi sormuş olduğunuz sorunun ne kadar yayılacağı ve kişilerin bunu ne kadar hızlı cevaplayacağı anlamına gelir yani mesela sen arama motoruna girdin ve aklında bir soru var cevaplanmasını istiyorsun nasıl arıyorsan bu soruyu, aynı şekilde etiket kesinlikle yapılması gereken birşeydir. Eğer etiket yapılmazsa sorunuz sadece site içi bir soru olur ve değeri olmayacağı gibi cevap aldığınız yoğunluk çok az olur.