100 bin 100TL’ye Hangi Sıfır Otomobilleri Alabiliyoruz?

 100 bin TL’ye hangi sıfır otomobilleri alabiliyoruz?

Efe Yılmaz Şubat 27, 2019 Otomobil.
Yorum Ekle
1 Cevaplar
En iyi cevap

DACIA DUSTER

Yeni nesliyle daha kaliteli bir iç mekana ve daha zengin donanım listesine kavuşan Duster, 115 HP güç üreten 1.6 litrelik atmosferik motoruyla 93.900 TL’lik fiyat etiketine sahip. Bu fiyata sadece önden çekişli olarak tercih edebiliyorsunuz. Dizel veya dört tekerlekten çekiş isterseniz 100 bin TL’yi geçen fiyatlar karşınıza çıkıyor.

EGEA HATCHBACK

Sınıfının en geniş yaşam alanı ve bagaj hacmine sahip modellerinin başında gelen Egea Hatchback, baz versiyondan itibaren sunduğu zengin donanımla satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Şık tasarımıyla göze de hitap eden Egea Hatchack, 1.4 litrelik benzinli motoruyla birlikte 98 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

FIAT PANDA

İtalyan markanın A sınıfındaki sevimli temsilcisi Panda, ülkemizde çok tercih edilmese de Avrupa pazarında oldukça popüler bir model. Mini sınıfta olmasına rağmen neredeyse bir üst segmenti zorlayacak yaşam alanıyla dört kişilik bir aile için şehir içinde ideal bir otomobil olmayı başarıyor. Panda, 85.090 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

NISSAN JUKE

‘Şehrin haylazı’ Nissan Juke ilginç tasarımıyla yıllar geçse de yaşlanmayan bir model. Kompakt yapısı ve pratik kullanımıyla şehir hayatında ideal bir yol arkadaşı olmayı başarıyor. 100 bin TL’nin altında olan başlangıç fiyatıyla da gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

OPEL CORSA

Küçük sınıfın yıllardır en iddialı ve en çok satılan modellerinden biri olmaya başaran Corsa’nın yeni neslinin eli kulağında fakat güncel nesil de başarılı satış rakamları yakalamaya devam ediyor. Direksiyondan ısıtma gibi bu sınıfta görülmemiş donanımlarla satılan Corsa’nın 1.2 litrelik versiyonu 92.900 TL’den başlıyor.

Şubat 27, 2019
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini kabul etmiş olursunuz Kullanım Koşulları ve Gizlilik İlkelerini.